----------------------------NIKA MSN
Qa tu mshilen syt,per mu po ëndrron // Mos u kap per ****** se Jetën Ta Shkatrron.

03. Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

04. Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq Veten Pe Shkatrroni.

05. Syri Im Po Loton,Zashto Ti Mene Nuk Po M'don,Mollimte Kthehu Perseri,Se Ne Mozhe Un Pa Ty.

06. Qishtu Me Qet Stil Kerkujt Spo Ja Rrasi Pe Shoh Qe Kejt Qikat Jom Ka i Plasi.

07. Jeto Jeto Dashurin Hulumto Mos Ja Rras Kerkujna Bonja Rrafsh Gjithkujna.

08. Tash Ti Fol Pa Nal Veq Dije Qe Jeten Ty Ta Pata Fal.

09. Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do.

10. A e Din Pse T'thom Shpesh " PO " Se Rrafshi Qishtu e Ka .. Tqoj Mpuqa Knej Anej Anash Me Tjer Boj Sefa ..

11. Tash Kom Ndryshu Kom Me Bo Qa Du Kerkon Per Sen Skom Me Ngu Qysh Kom Qef Kom Me JETU.

12. O Ty Me Krejt Ta Qet Bre Edhe Me Hyqmet Veq Me Mu Edhe Me Zot Nuk Ta Qet.

13. Nese Me Ke Tradhtu Ndaju Me Mu Po Nese Ki Fjal Me Thuj Te Du...

14. Si Xheloze Ti M'shikon Qka Boj Un Ti M'kopjon Por Kot e Ki Se Ai Mu M'DONNN...

15. Me Ni Sen Du Me Nderhy Se Gjithmon Um Ka Pengu,Haver Jeto Jeten Tande Ski Nevoj Me u Marr Me Mu.

16. E Mir e Keqe Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

17.-ska hichh :@
18. Ma Von Te Rina Ki Mu Kthy e At'her Luj K*** Une Me Ty.

19. Dujem Qishtu Qysh Jom Bash Qitu Ku Jom.

20. E Tash Tung Te Gjithve Se e Di Qe Jeni Knaq Pa Mas Se Jena Lodh Shum e Duhet Gjum Me Ja Rras.

22. Jo Jo Nuk Tdu Ncuk .. Smke Hy nZemer O Trullan Zemra Sem Liget Kur Mprek Me Pamuk ..

23. Tlutna Lem T'Qet .. Nuk Du Mem Hy n'Zemer Du Me Jetu Vet Qit Jet ..

24. Pse Pom Thu T'duuu Kur Ti Sme Don Mu .. Po Don Mem Tradhtu .. Po Qka Me Bo Qe Sje Tu Mujt Me Mu Me Lu ...

25. 1 Je Per Mu Gjithmo Je Kon Ki Me Kon Si Qitash Si Ma Von.

26. Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet !

27. Hena Eshte Padronja e Nates Pa Te Nata Do T'ishte Hic Dielli Eshte i Zoti i Qielli Pa T'gjithcka Do Te Ishte e Vdekur Ti Je Ti Dhe Je Jeta Ime!

28. Kur Jam Me Ty Eshte Njesoj Sikur Te Perjetoj Nje Enderr Te Bukur Por Ne Kete Enderr Eshte Edhe Frika Frika Se mos Do Te Zgjohem Shpejt Dhe Gjithcka Do Te Mbaroj

29. Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

30. Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Renen e Kush Ta Thot T’verteten.

31. Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshem Po Qashtu Qysh Thu Ti Un S’du.

32. Di Mu Kon e Mir Di Mu Kon e Keqe Jom Melaqe Po Bohna Edhe Dreqe.

33. Noshta T'bjen N'men Lyp Me Flejt N'krah Tem Ma Sill e Ma Bon T'du Qashtu Qysh Un Ty Dikur Jom Munu Po Tash Ka Perfundu.

34. Pa Dyshim Jom N'fitim N'Ven N'Aren N'2luftim Po Ma Mir Spo Gutna Hiq Sje Sen Ma Shum Se BITCH.

35. Dikush Po Thot Qe Um Ka Pas Frajer Po Um Doket i Kom Met Pik Ne Zemer.

36. S'ka Jo S'ka Nashta S'ka Sdi Mos Meno 2 Her Po Hajde Se Ma T'mir Ski.

37. Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

38. Prej Merzije Te Thirri Bitch Skom Qka Te Boj Se Po Me Kall Se Je Goxha Cop Femer Ksaj i Thojn Kqyr Me Sy e Plas Me Zemer...

39. Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

40. Shum Zorr Po Ma Let Pa Ty Po M'jetohet Tash Jom Vet Po Qysh Thom Un Bohet.

41. Kom Me Lujt Lojen Tonde Qashtu Qysh Ti Don Se e Di Qe N'fund Fiton Qaj Qe Duron.

42. Nashta Pot T'dokna Nifar Aroganti Po Gjeth Kom Qef Me Kesh i Mramti.

43. Zot Ti Rujum Prej Mikut Se Un Vet Runa Prej Armikut.

44. Tu Ka Rrit Menja Tu Ka Bo Mal Po Dije Qe Sje Kurgjo Ma Shum Se Zdral.

45. Jo Qe M'ke Rrzu Po Thjesht Weq Kom Lu Ski Qka Menon e Di Qe M'don.

46. A Je Qu N'kam T'majt a Je Qu Pesh Per Veti e Ki Mu Ski Qa Ma Tesh.

47. Un Edhe Me Ec Jom E Para E Ti Edhe Me Nga Sun Um Del Perpara.

48. N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.

49. T'pres Deri Me T'parin Ndaq Edhe Ma Shum Veq Dije Qe i Vetmi Qe Ka Me T'pas Jom Un.

50. Loqk T'du Edhe Gjith Ko Met Dasht Venin Ton Te Une Kerkush Smunet Me Nxan.

51. Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te Kundershton.

52. Sot Silles Pshtillesh Puna Vjen Veq Me INTERES Un Qitu Po Rri Po Veq ..? 1 Njeri Tmir Pe Pres..!

53. Sot Sillesh Pshtillesh Vjen Per Interes Un Qitu Po Rri Po Ves...? Ni Njeri T'mir Po e Pres.

54. Kesh e Vogel e u Rita...Shum Me Djem u Halita...S'thom T'du As Ste Du...Nrrot Somes Munesh Me Shku.

55. Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc.

56. E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy.

57. Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu.

58. Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee Po Jeta Jem Koke Ti.

59. Ndrrimi i Jetes Shpesh o Pshtim Prej Seneve Ma T'kqija Si Per Gjin T'ftoft Qe S'din Qa Osht Dashnia.

60. Per Qata Qe Um Dojn e Dashni Me Shesin Neser Me Dek Masneser Me Keshin.

61. Qa Ish Kon Fore Ni Fore Me Kan Fore Per Fore Ni Fore.

62. Kur Po T'flas Me Fjalt T'buta Mos Meno Qe Po Tu Tutna.

63. T'ngoj T'respektoj As 1 Sen Sta Ndaloj Veq 1her Veten e Qetesoj Per Qef T'karit N'p*** T'nanes Tqoj.

64. Kurgjo Sish Me Pas Fam e Me Pas Emer Kryesorja Ish De Desht Njerin Me Zemer...

65. Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don.

66. (L) Per Mu Bon Qa Te Duash , As Qe Muj Me Te Nal , Por Veq Kur Te Gabojsh Mos Um Thuj Me Te FAL ;).

67. Mos Mendo Qe Me Lendon Ani Qka Edhe Pse Ti Shkon Mos Mendo Se Me Mundon Se Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon:p.

68. Nese Nuk T'pelqej As Ski Nevoj Me Më Ngu Se Kurgjo Kerkujt Nuk Kom Qef Mi Inponu.

69. Jetoje Jeten Sa Ski Kriz Se Veq Jeta Sosht Repriz ;).

70. Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer Spo Di Qysh Me Ta Spjegu.

71. Boll Je Munu Me M'plas Kishe S'po Ma Rras...Por Dije Qit T'keqen Qe e Ki Perbuz Kurr Mo S'ki Me Pas ;).

72. Ki Mem Urdhnu Met Dashuru,Amo Ki Me Pa Qe S'kom Me Tu Afru ;).

73. Mos Mu Bo Kishe Qa Po Di Se Sen Sje Ka Qet Ndrit Mu Kon Ti i Vetmi Mashkull Nbot Qateher Mas Teje Kisha Bertit.

74. Nashta Per Ty Sjom Kon Sen Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

75. Ki Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.

76. Krejt i Kom Bo Per Ty e Ti Je Qu e Um Ke Rrejt Ne Sy Tash Ket Loj e Kom Msu Veq Munesh Mem Harru.

77. Ndëgjoni Radio Gurana në www.Gurana-TEAM.com - DJ. And|.

78. Mu Kon Njeri i Beses Osht Shum Shtir Hawer Me Maj Shoqnin En Krah Mos Me Lon Me Ra En Lloq.

79. Nese Don Me Lujt Dije Kjo Nuk Esht Loj Po Nese Mendon Qe Esht Loj Para Se Me Ja Nis Ti Un Veq Fitoj.

80. E Kom Nje Deshir Oh Sa e Thjesht .Me Ti Puth Buzet Tjeter Skisha Desht.

81. Nese Nuk Ta Nin Per Tjeter Kon .Dije Qit Sen Qe ****** Shum T'don.

82. Un Kom Me Wazhdu Derisa Ti Um Pranon Shprehu Lirisht Zemer Thujum ******Loqk T'kom.

83. Nese Per Mua Menjda Ste Hiqet Nese Per Mua Zemra Zllak Te Digjet At'her Eja Edhe Me Thuaj ****** Wetem Ti Egziston Per Mua.

84. Per ty jetoj . Per ty edhe wdes . Per ty lopen me gjith wiq e shes.

85. Jom fjal e dhene Besa , amaneti . Jom pa zemren time se tek ti me mbeti.

86. Noshta Per Ty Sjom Kon Sen... Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

87. Bo Qa Bon Wetes Keq Mos i Bon Qe Sbeson Hajde Kqyrum Un Qysh Jom.

88. Fjalt Qi Mi Ke Thon Kan Met Kushtu Me Jet... N'ket Bot Ki Mem Lyp Kurr Mo Ski Mem Gjett.

89. Tasht Sa Dush Koken Tunde Se Betejen Ti e Humbe.

90. Se Nuk Ish Qaq Let Kur Dikujt Jeten Ja Kushton Qaj Dikushi Ta Kthen Shpinen Se Dashnija Si Mjafton..

91. Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten.

92. N'Qdo Aspekt Ma i Miri Jom Kta Ta Garanton Fakti Qe Ti M'don ...

93. Kur t'thom un shujj ti as 1 fjal mos e thujj   se edhe pse te du shum shpejt muj me te harru
94. Mos Um Shaj n'MSN Se Fytyren Ta Maj N'men Mos Mu Afro 1 Meter Se Banderit i Shtohet 1 Leter..

95. Veve Um Shtin N'tripa T'nostarxhis Kujtime T'rinis Ditet e Para Te Dashurise.

96. Qka Un Thom Ti e Menon e Mas Do Kohe e Kupton ... Vlerat e Mija Sun i Vlerson Fjalt e Mia Gjakun Ntru Sti Perqon..  

97. Shum Po Munohesh Po N'fakt Veq Je Ka Mashtrohesh.

98. Kujt Ti Them Zemer Qatah Qe Se Du Jo Bre Se Veq 1 Osht Per Mu.

99. Shum Pom Xhelozon Ti Qysh Dush Menon Aj Mu Osht Kam M'DON.

100. Rum Zot Prej T'mive Se Prej T'hujve Runa Vet Prej Qatynev Qe Ta Ngulin Bash Ka Ti Se Pret.

101. Edhe Nese Para Meje Bjen N'dy Guj Un T'boj Te Lumtur Po Me T'dasht Nuk Muj...

102. Po Zemer Ski Nevoj Hiq Mu Merzit Ka Me Ardh Koha Kur Ni Fjal Temen Ki Me Prit.

103. Po Mwjen Keq Qi Nuk Tdu Po Kurr Ti Per Mu Ski Egzistu Kshtu Qe Nrrs Munesh Me Shku.

104. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon.

105. I Pervlum N'zemer Kjo Dor Veq Po Shkrun Fjalt e Mija As Topi Si Lun.

106 NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

107. Ta Besoj 1 Sen Qe Shum Osht Ka Te Dhem Spo Munesh Mu Pajtu Me Faktin Qe Mo Sje Ne Zemren Tem.

108. Kur Deshiron Diqka Gjen Menyren Kur Nuk Deshiron Gjen Arsyen.

109. Krejt Qa Po Du Krejt Qa Po Thom Po Du Me Pa Qa Ti Per Mu Bon Qa Boj Un Per Ty Sun e Pershkruj e Ti Per Mu Se Pin As 1 Got Uj.

110. Munohesh Kujtimin Me Rujt Munohesh Mos Me Wujt Po Mem Hek Pi Zemres Kurr Ski Me Mujt.

111. Kojshikja Jem Ka Po Sillet Po Ma Bon Narkoman e Djali i Wet Ka Tsillet Bonbona Han.

112. Jom Djal Pa Defekt Me 1 Projekt Indirekt Ta Marr Zemren Me Respekt.

113. Pritsha Ti Mu Nal... Pritsha Ti Me Dal... Prit Tash Un Me Te Fal.

114. Pse Zemer Po Lodhesh Pse Veten Pe Munon Kur Pe She Qe Hiq So Ka Te Shkon.

115. N'zemer Kom Haver Qe Me To Gjith Boj Sherr T'miren e T'keqen e Ndajm Perher.

116. Le Te Ndodh Qfar Te Ndodh Un Jom Me Ty Gjith Bota Je Per Mu Jemi Wetem Ne Te Dy.

117. E Di Qi Ulesh , Kur Pshurresh , E Shet Trimnin Weq Qashtu Ngulesh.

118. Un Tdu Edhe T'kuptoj Po Mem Bo Nervoz Kerkon Se Lejoj.

119. Jom Ka Prowoj Me Nejt Rahat Mos Mu Nguc Me Kerkon Po Nafaka Jem Hiq Nuk Po Ma Don.

120. Te Nderova Dhe Te Respektova Vetem Pse Ishe e Ndershme,, Se Dita Se Do Te Mbetesh Shoqe e Botes Se Rrejshme.

121. Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse Kishe Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

122. Ste Harrova Une Akoma Edhe Pse Kurr Nuk Do Te Harroj e Di Se Nje Dite Edhe Une Do Te Vdes Por Deri Ne Vdekje Te Rrespektoj..

123. Nuk e Di Tash Se Ku Gjendesh,, Shoqja Ime e Perjetshme ,, Ne Zemren Time Do Te Mbetesh e Paharruar Dhe e Pavdekshme.

124. Ti Je 1 Tatu Qe e Kom Bo Eeh Jom Penduu Ti Je Nje e Kalume Qe Per Mu Tasht Je Harruu.

125. Munohesh Mem Shkatru Jeten Ferr Don Me Ma Bo Amo Si Un ***** Nana S'qet Mo.

126. Te Deshiroj Shum Fat.Jet Te Lumtur e Te Gjat.Kurr Mos u Kthefsh Qafen e Thefsh Ket Deshir e Kam Per Ty...Ti e Din Kush Je ;).

127. Te Deshta Shum Po Ma Nuk Te Dua Qajo Ma e Keqja Qe Ti Po Me Don Mua.

128. Ma Mire Ishte Jeta Sikur T`mos Ishte Vdekja.Ma e Mire Ishte Dashnia Sikur T`Mos Ish Tradhtia.

129. Me Mesove Si Te Dua.Me Mesove Si Te Dashuroj.Por Kurr Nuk Me Mesove Se Kur Te Humb Si Te Te Harroj

130. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesin e Saj.

131. Ende Respekt Per Ata Qe Ver8 Um Respektojn.Ende Dhun e Egersi Per Ata Qe e Teprojn.

132. Ku Karin Ken Ma Heret Kta Kullera Mafiasha e Dillera Qe Deri Dje Ken Fmi Tash u Bonen Hitlera .

133. Ti Munohesh Mem Pengu,Ska Dert Lejohet Me Endrru.

134. Kurr S'tkom Dasht Kurr Sta Kom Rras Me Ty Kom Pshtjell Weq Njonin Me 1 Wen Me Plas.

135. Spo Di Qa Me Bo Kur Pe Shoh Qe S'shkon Mo Jom Hi Si Me 1 Tunell Ku o Weq Terr Sdi Qysh Met Thon Po o Sikur Jeta N'ferr.

136. Shum Kan Qef Mem Puth Shum Kan Qef Mem Dasht Shum Kan Qef Me Kalu Me Mu Po Un Weq Njo e Duu.

137. Me Dor Ne Zemer Jom Ka Thom Se Me Ka Marr Malli Per Dikon

138. Kur Je Me Mu Ti Krejt i Bon Nal Zemer Se Kshtu Nuk Shkon...

139. Gjaku Jem i Flliqt Tash Pot Kallxon Ruju Shoq Prej Saj Se Te Helmon

140. Boll Po Munohen Do Zemren Me Ma Plas . Po Apet Se Apet Ajo e Jema Ka Mu Kon (L) .

141. Ata Qe Nuk M'njohin Menojn Qe Po Luj Loja Se Din Qe Kur e Boj 1 Sen Jom I Gatshem Per Pasoja

141. Gabimi i Par Falet , I Dyti Qortohet , I Treti En P*** Te Nones Qohet

142. N'jet Krejt Si Ti i Kom Provu Kom Gabu Po Kurr Ma Nuk Muna Me Pshtu...

143. Von T'ka Ra N'men...Von e Ki Kuptu...Tash Qe Ti Pom Don Mu Un Jom Tu T'harru

144. Vet Dashte Tash Jeto Me Denim...Rinen e Vjeter Munesh Me Majt Kujtim..!

145. Boll i Meqem Po Don Me Dal Prej Inatit Po Don Mu Kall...

146. Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj...

147. Sum Kerset Mo Per Jeten Tone Krejt Qka Ndodhi Vetit Ja Bone

148. Pom Dhimesh Met Lon e Po Ta Boj Rrafsh Se Prej Zemres Tem Moti T'kom Qit Jasht

149. Ruju Haver Ruju Te Kom Thon 1her Ik,Ik Se Ti Q* Ropt Krejt Vet,e Se Shti Kerkon N'rrezik

150. Tulifar Veni Tu Hi u Rrita Belagjike Prishtinalike e N'gjak e Rrast Problematike...

151. Sdi a e Ke Wrejt Qe Qdo Kufi e Ke Kalu Po un Wet Pasna Faj Qe Kaq Shum T'pasna Duru

152. Ksi Si Un Ska Shum Kerkun Nese Ka Dikun e Kom   Qit N'kit Bot Un

153. Me Krejt Dot Lufoj.Luft Me Krejt Do Te Shpall Se Me Don Dhe Te Du Askush Smundet Me Na Nda

154. Sjom Sikur Ato Qe Vetem Endrrojn Qe Kan Frik Nga Hija e Vet Eh Se Din Qfar Dojn

155. Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

156. Munohna Nuk Gzohna...Po Zorr e Kom Pa Ty... Krejt Llom Po Bona Kur Spo Te Sho Me Sy    

157. Po Du Sonte Met Gjet...Po Du Sonte Met Pa...Harro Qka Te Thash Po Te Pres Ku Te Lash...

158. Spo Nalna Po Flas...Pot Pengoj Plas

159. Kur T'thom Shuj Ti As 1 Fjal Mos e Thuj Se Une Edhe Pse T'du Muj Shum Shpejt Met Harru

160. Te Duket Esht e Leht Vetmia Herdokudo Do Te Bin   N'men Fjalit e Mija

161. Folum Qka Dush Se Mu Sum Prek Se Te Une Emocionet Moti Kan Vdek..

162. Skom Lind Per Me Vujt Jom Msu Me Lujt Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt

163. T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You

164. Jasht Jom Femer Mbrenda Jom Dreq Mos Me Prek Me Dor Se Djegesh Let

165. Un Jom Qajo e Qimja e Nanes Qe e Luj Horen N'maje T'gjilpanes i Grahi Kerit N'gishta T'kames Per Inati T'njanit

166. Mos Mendo Me Mu Me Lujt Se e Bon Veten Me Vujt

167. Osht Fakt Qe Kom Ndryshu Po Rrethanat Um Kan Detyru

168. Jom Msu Me T’pas Ngat Qdo Dit e Qdo Nat,Po Kom Qef Me Flejt Me Nejt Me Ty Shum Gjat

169. Besoj Ngoj Shoqet Se Ma Mir e Ki,Un T’kallxoj Se Veq 1 Her N’zemer Ki Me Hi

170. Shum Mir Po M’kujtohesh e Di Sa e Mir Me Dasht Ti Bohesh,S'kom Qef Me Ta Bo Llokum T’du Shum Se e Di Qe Tranohesh

171. Kryesorja Qka Kom Dasht Mu ka realizu e Tash Munesh Veq Mem Harru

172. S’kish Met Sen N’ty Mu Ki Dok Si Vorr Ja Je Kon Edhe Ma Heret e Un Jom Kon Qorr

173. Krejt i Blen Me Pare Po Dashnin Sun e Blen Pa Marr Parasysh a T'vyn Hajde Te Un e Gjen

174. Po i Shoh Njerzt Qe Shpinen Ma Paskan Kthy ... I Shoh Njerzt Per Rreth Me Plot Inat N'Sy

175. Syn Mos u Mundo Mu Callaku Qe Mem Shti Me Xhelozu..Se Shyqyr Zotit Moshen e Kam Ndrru e Shum Si Ti i Kam Kalu.

176.Në ore te mesimiit veq per ty mendoj dhe i lutem zotit qe kurr mos tet harroj

177.jam qik me taktik ta boj bllok edhe pik

178.8 shkronja te arta qe jan te zjarrta formojn nje emer qe e kam ne zemer


New

Per Mu Bon Qa Te Duash , As Qe Muj Me Te Nal , Por Veq Kur Te Gabojsh Mos Um Thuj Me Te FAL .

67. Mos Mendo Qe Me Lendon Ani Qka Edhe Pse Ti Shkon Mos Mendo Se Me Mundon Se Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon.

68. Nese Nuk T'pelqej As Ski Nevoj Me Me Ngu Se Kurgjo Kerkujt Nuk Kom Qef Mi Inponu.

69. Jetoje Jeten Sa Ski Kriz Se Veq Jeta Sosht Repriz .

70. Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer Spo Di Qysh Me Ta Spjegu.

71. Boll Je Munu Me M'plas Kishe S'po Ma Rras...Por Dije Qit T'keqen Qe e Ki Perbuz Kurr Mo S'ki Me Pas .

72. Ki Mem Urdhnu Met Dashuru,Amo Ki Me Pa Qe S'kom Me Tu Afru .

73. Mos Mu Bo Kishe Qa Po Di Se Sen Sje Ka Qet Ndrit Mu Kon Ti i Vetmi Mashkull Nbot Qateher Mas Teje Kisha Bertit.

74. Nashta Per Ty Sjom Kon Sen Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

75. Ki Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.

76. Krejt i Kom Bo Per Ty e Ti Je Qu e Um Ke Rrejt Ne Sy Tash Ket Loj e Kom Msu Veq Munesh Mem Harru.


78. Mu Kon Njeri i Beses Osht Shum Shtir Hawer Me Maj Shoqnin En Krah Mos Me Lon Me Ra En Lloq.

79. Nese Don Me Lujt Dije Kjo Nuk Esht Loj Po Nese Mendon Qe Esht Loj Para Se Me Ja Nis Ti Un Veq Fitoj.

80. E Kom Nje Deshir Oh Sa e Thjesht .Me Ti Puth Buzet Tjeter Skisha Desht.

81. Nese Nuk Ta Nin Per Tjeter Kon .Dije Qit Sen Qe (emri i juaj)Shum T'don.

82. Un Kom Me Wazhdu Derisa Ti Um Pranon Shprehu Lirisht Zemer Thujum te dua Loqk T'kom.

83. Nese Per Mua Mendja Ste Hiqet Nese Per Mua Zemra Zllak Te Digjet At'her Eja Edhe Me Thuaj te dua Wetem Ti Egziston Per Mua.

84. Per ty jetoj . Per ty edhe wdes . Per ty lopen me gjith wiq e shes.

85. Jom fjal e dhene Besa , amaneti . Jom pa zemren time se tek ti me mbeti.

86. Noshta Per Ty Sjom Kon Sen... Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

87. Bo Qa Bon Wetes Keq Mos i Bon Qe Sbeson Hajde Kqyrum Un Qysh Jom.

88. Fjalt Qi Mi Ke Thon Kan Met Kushtu Me Jet... N'ket Bot Ki Mem Lyp Kurr Mo Ski Mem Gjett.

89. Tasht Sa Dush Koken Tunde Se Betejen Ti e Humbe.

90. Se Nuk Ish Qaq Let Kur Dikujt Jeten Ja Kushton Qaj Dikushi Ta Kthen Shpinen Se Dashnija Si Mjafton..

91. Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten.

92. N'Qdo Aspekt Ma i Miri Jom Kta Ta Garanton Fakti Qe Ti M'don ...

93. Kur t'thom un shujj ti as 1 fjal mos e thujj se une edhe pse Tdu muj shum shpejt met harru.

94. Mos Um Shaj n'MSN Se Fytyren Ta Maj N'men Mos Mu Afro 1 Meter Se Banderit i Shtohet 1 Leter..

95. Veve Um Shtin N'tripa T'nostarxhis Kujtime T'rinis Ditet e Para Te Dashurise.

96. Qka Un Thom Ti e Menon e Mas Do Kohe e Kupton ... Vlerat e Mija Sun i Vlerson Fjalt e Mia Gjakun Ntru Sti Perqon..

97. Shum Po Munohesh Po N'fakt Veq Je Ka Mashtrohesh.

98. Kujt Ti Them Zemer Qatah Qe Se Du Jo Bre Se Veq 1 Osht Per Mu.

99. Shum Pom Xhelozon Ti Qysh Dush Menon Aj Mu Osht Kam M'DON.

100. Rum Zot Prej T'mive Se Prej T'hujve Runa Vet Prej Qatynev Qe Ta Ngulin Bash Ka Ti Se Pret.

101. Edhe Nese Para Meje Bjen N'dy Guj Un T'boj Te Lumtur Po Me T'dasht Nuk Muj...

102. Po Zemer Ski Nevoj Hiq Mu Merzit Ka Me Ardh Koha Kur Ni Fjal Temen Ki Me Prit.

103. Po Mwjen Keq Qi Nuk Tdu Po Kurr Ti Per Mu Ski Egzistu Kshtu Qe Nrrs Munesh Me Shku.

104. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon.

105. I Pervlum N'zemer Kjo Dor Veq Po Shkrun Fjalt e Mija As Topi Si Lun.

106 NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

107. Ta Besoj 1 Sen Qe Shum Osht Ka Te Dhem Spo Munesh Mu Pajtu Me Faktin Qe Mo Sje Ne Zemren Tem.

108. Kur Deshiron Diqka Gjen Menyren Kur Nuk Deshiron Gjen Arsyen.

109. Krejt Qa Po Du Krejt Qa Po Thom Po Du Me Pa Qa Ti Per Mu Bon Qa Boj Un Per Ty Sun e Pershkruj e Ti Per Mu Se Pin As 1 Got Uj.

110. Munohesh Kujtimin Me Rujt Munohesh Mos Me Wujt Po Mem Hek Pi Zemres Kurr Ski Me Mujt.

111. Kojshikja Jem Ka Po Sillet Po Ma Bon Narkoman e Djali i Wet Ka Tsillet Bonbona Han.

112. Jom Djal Pa Defekt Me 1 Projekt Indirekt Ta Marr Zemren Me Respekt.

113. Pritsha Ti Mu Nal... Pritsha Ti Me Dal... Prit Tash Un Me Te Fal.

114. Pse Zemer Po Lodhesh Pse Veten Pe Munon Kur Pe She Qe Hiq So Ka Te Shkon.

115. N'zemer Kom Haver Qe Me To Gjith Boj Sherr T'miren e T'keqen e Ndajm Perher.

116. Le Te Ndodh Qfar Te Ndodh Un Jom Me Ty Gjith Bota Je Per Mu Jemi Wetem Ne Te Dy.

117. E Di Qi Ulesh , Kur Pshurresh , E Shet Trimnin Weq Qashtu Ngulesh.

118. Un Tdu Edhe T'kuptoj Po Mem Bo Nervoz Kerkon Se Lejoj.

119. Jom Ka Prowoj Me Nejt Rahat Mos Mu Nguc Me Kerkon Po Nafaka Jem Hiq Nuk Po Ma Don.

120. Te Nderova Dhe Te Respektova Vetem Pse Ishe e Ndershme,, Se Dita Se Do Te Mbetesh Shoqe e Botes Se Rrejshme.

121. Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse Kishe Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

122. Ste Harrova Une Akoma Edhe Pse Kurr Nuk Do Te Harroj e Di Se Nje Dite Edhe Une Do Te Vdes Por Deri Ne Vdekje Te Rrespektoj..

123. Nuk e Di Tash Se Ku Gjendesh,, Shoqja Ime e Perjetshme ,, Ne Zemren Time Do Te Mbetesh e Paharruar Dhe e Pavdekshme.

124. Ti Je 1 Tatu Qe e Kom Bo Eeh Jom Penduu Ti Je Nje e Kalume Qe Per Mu Tasht Je Harruu.

125. Munohesh Mem Shkatru Jeten Ferr Don Me Ma Bo Amo Si Un Nana S'qet Mo.

126. Te Deshiroj Shum Fat.Jet Te Lumtur e Te Gjat.Kurr Mos u Kthefsh Qafen e Thefsh Ket Deshir e Kam Per Ty...Ti e Din Kush Je .

127. Te Deshta Shum Po Ma Nuk Te Dua Qajo Ma e Keqja Qe Ti Po Me Don Mua.

128. Ma Mire Ishte Jeta Sikur T`mos Ishte Vdekja.Ma e Mire Ishte Dashnia Sikur T`Mos Ish Tradhtia.

129. Me Mesove Si Te Dua.Me Mesove Si Te Dashuroj.Por Kurr Nuk Me Mesove Se Kur Te Humb Si Te Te Harroj

130. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesin e Saj.

131. Ende Respekt Per Ata Qe Ver8 Um Respektojn.Ende Dhun e Egersi Per Ata Qe e Teprojn.

132. Ku Karin Ken Ma Heret Kta Kullera Mafiasha e Dillera Qe Deri Dje Ken Fmi Tash u Bonen Hitlera .

133. Ti Munohesh Mem Pengu,Ska Dert Lejohet Me Endrru.

134. Kurr S'tkom Dasht Kurr Sta Kom Rras Me Ty Kom Pshtjell Weq Njonin Me 1 Wen Me Plas.

135. Spo Di Qa Me Bo Kur Pe Shoh Qe S'shkon Mo Jom Hi Si Me 1 Tunell Ku o Weq Terr Sdi Qysh Met Thon Po o Sikur Jeta N'ferr.

136. Shum Kan Qef Mem Puth Shum Kan Qef Mem Dasht Shum Kan Qef Me Kalu Me Mu Po Un Weq Njo e Duu.

137. Me Dor Ne Zemer Jom Ka Thom Se Me Ka Marr Malli Per Dikon

138. Kur Je Me Mu Ti Krejt i Bon Nal Zemer Se Kshtu Nuk Shkon...

139. Gjaku Jem i Flliqt Tash Pot Kallxon Ruju Shoq Prej Saj Se Te Helmon

140. Boll Po Munohen Do Zemren Me Ma Plas . Po Apet Se Apet Ajo e Jema Ka Mu Kon FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT="
.

141. Ata Qe Nuk M'njohin Menojn Qe Po Luj Loja Se Din Qe Kur e Boj 1 Sen Jom I Gatshem Per Pasoja

141. Gabimi i Par Falet , I Dyti Qortohet , I Treti En P*** Te Nones Qohet

142. N'jet Krejt Si Ti i Kom Provu Kom Gabu Po Kurr Ma Nuk Muna Me Pshtu...

143. Von T'ka Ra N'men...Von e Ki Kuptu...Tash Qe Ti Pom Don Mu Un Jom Tu T'harru

144. Vet Dashte Tash Jeto Me Denim...Rinen e Vjeter Munesh Me Majt Kujtim..!

145. Boll i Meqem Po Don Me Dal Prej Inatit Po Don Mu Kall...

146. Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj...

147. Sum Kerset Mo Per Jeten Tone Krejt Qka Ndodhi Vetit Ja Bone

148. Pom Dhimesh Met Lon e Po Ta Boj Rrafsh Se Prej Zemres Tem Moti T'kom Qit Jasht

149. Ruju Haver Ruju Te Kom Thon 1her Ik,Ik Se Ti Q* Ropt Krejt Vet,e Se Shti Kerkon N'rrezik

150. Tulifar Veni Tu Hi u Rrita Belagjike Prishtinalike e N'gjak e Rrast Problematike...

151. Sdi a e Ke Wrejt Qe Qdo Kufi e Ke Kalu Po un Wet Pasna Faj Qe Kaq Shum T'pasna Duru

152. Ksi Si Un Ska Shum Kerkun Nese Ka Dikun e Kom Qit N'kit Bot Un

153. Me Krejt Dot Lufoj.Luft Me Krejt Do Te Shpall Se Me Don Dhe Te Du Askush Smundet Me Na Nda

154. Sjom Sikur Ato Qe Vetem Endrrojn Qe Kan Frik Nga Hija e Vet Eh Se Din Qfar Dojn

155. Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

156. Munohna Nuk Gzohna...Po Zorr e Kom Pa Ty... Krejt Llom Po Bona Kur Spo Te Sho Me Sy

157. Po Du Sonte Met Gjet...Po Du Sonte Met Pa...Harro Qka Te Thash Po Te Pres Ku Te Lash...

158. Spo Nalna Po Flas...Pot Pengoj Plas

159. Kur T'thom Shuj Ti As 1 Fjal Mos e Thuj Se Une Edhe Pse T'du Muj Shum Shpejt Met Harru

160. Te Duket Esht e Leht Vetmia Herdokudo Do Te Bin N'men Fjalit e Mija

161. Folum Qka Dush Se Mu Sum Prek Se Te Une Emocionet Moti Kan Vdek..

162. Skom Lind Per Me Vujt Jom Msu Me Lujt Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt

163. T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj **** You

164. Jasht Jom Femer Mbrenda Jom Dreq Mos Me Prek Me Dor Se Djegesh Let

165. Un Jom Qajo e Qimja e Nanes Qe e Luj Horen N'maje T'gjilpanes i Grahi Kerit N'gishta T'kames Per Inati T'njanit

166. Mos Mendo Me Mu Me Lujt Se e Bon Veten Me Vujt

167. Osht Fakt Qe Kom Ndryshu Po Rrethanat Um Kan Detyru

168. Jom Msu Me Tepas Ngat Qdo Dit e Qdo Nat,Po Kom Qef Me Flejt Me Nejt Me Ty Shum Gjat

169. Besoj Ngoj Shoqet Se Ma Mir e Ki,Un Tekallxoj Se Veq 1 Her Nezemer Ki Me Hi

170. Shum Mir Po Mekujtohesh e Di Sa e Mir Me Dasht Ti Bohesh,S'kom Qef Me Ta Bo Llokum Tedu Shum Se e Di Qe Tranohesh

171. Kryesorja Qka Kom Dasht Mu ka realizu e Tash Munesh Veq Mem Harru

172. Sekish Met Sen Nety Mu Ki Dok Si Vorr Ja Je Kon Edhe Ma Heret e Un Jom Kon Qorr

173. Krejt i Blen Me Pare Po Dashnin Sun e Blen Pa Marr Parasysh a T'vyn Hajde Te Un e Gjen

174. Po i Shoh Njerzt Qe Shpinen Ma Paskan Kthy ... I Shoh Njerzt Per Rreth Me Plot Inat N'Sy

175. Syn Mos u Mundo Mu Callaku Qe Mem Shti Me Xhelozu..Se Shyqyr Zotit Moshen e Kam Ndrru e Shum Si Ti i Kam Kalu.

176.Ne ore te mesimiit veq per ty mendoj dhe i lutem zotit qe kurr mos tet harroj

177.jam qik me taktik ta boj bllok edhe pik

178. 5 shkronja te arta qe jan te zjarrta formojn nje emer qe e kam ne zemer .
MESHQIT 20%
FEMRA 80%
NIKA PER KURSE PER
1. Edukata qytetare na ka shti me pi cigare me ka shti mu tranu e me dashuru.
2. Kemisha e bardh pulla e vjeter lamtumir i dashur e kam gjet nje tjeter.
3. Do te ishte mir nje gje ne kete bote qe tradhtia te mos egzistoj.
4. 500 thika i kish duruveq 5 minuta me kon ti me mu.
5. Dy lule dy bilbila kurr te mos na shkatrrohet dashuria.
6. Ti ski shpirt ti ski zemer po luam me mua vetem pse jam femer.
7. Une ne dhome e ti ne kafiq une mendoj per ty e ti per mua hiq.
8. Une sheqer e ti mjalt kur bashkohemi behemi qokolad.
9. Dielli rrezon hena shkelqen ti je i vetmi qe me pelqen.
10. 36shkronja i ka alfabeti vetme shkronja ene zemer me mbeti.
11. I embel eshte rrushi kur mbillet me arre e embel eshte fjala dashuria e par.
12. Une po pi uje zemra po flladitet e shpirti po merzitet.
13. Gjarpri ne te ngren ai te helmon por si dashuria e par asgje ste shkrumon.
14. Filmi shiqohet endrra enderrohet dashuria e par kurr nuk harrohet.
15. Syri loton buzet jam shkrumu dashuria jon ketu ka perfundu.
16. Emrin .......... do te kem gjithmon por mbiemrin ............. do ta ndrroj me von.
17. A ka mjerim a ka dhimbje me te madh se dashuria e par te jet tradhtare.
18. Sikur qielli te jete leter dhe bote boj sdo te shkruaja asgje tjeter perveq fjales te dashuroj.
19. A thua a shkon ne studime a e harrove adresen time apo gjete ndonje tjeter qe sma shkruve asnje leter.
20. Kujtimi kujtohet urimi urohet ai qe te do kurr nuk harrohet.
21. Te jeshe vajze eshte veshtire qdo zemer e poshter te thot lamtumir.
22. Lapsi u thy fleta u qky dashuria jon u mbyll ne dry.
23. Eja dallendyshe gjith tu fluturu ta jap nje letere me ja qu.
24. Sa shume te deshta o moj dashuri por kurr nuk mendova se me del tradhti.
25. E dua prizrenin qytetin tim krenar se aty fillova dashurim e par.
26. Ari eshte argjend qe shume kerkohet dashuria eshte semundje qe nuk sherohet.
27. Dashuria eshte varre dashuria eshte zjarre dashuria e par zemran ta kall.
28. Qka ka qielli qe po terrohet ish-i dashuri po martohet.
29. Unaza ime me xixillonja emri i simpatis me 6shkronja.
30. Tash e gjete tjetren e mu me harrove veq ta dish o djal se shum gabove.
31. Kur ta shohesh macen ne dru kapja bishtin mendo per mu.
32. Fluturo o pllum e shko **** ***** ku e le besen o * **** ***** tash qe prej meje je largu ku **** ****** po don me shku.
33. Dite per dite pot kerkoj nuk ka nate qe ste enderroj te dua si shpirtin tim jata pa ty ska kuptim nuk te du per 2-3 jave por te du per sa tjem gjall.
34. Me dore po shkruaj me zemer po vuaj pse je kaq larg me le te vetmuar sa dite e merzitshme sa nate e qete te shkruan shpirti yt qe te do perjete.
35. Nuk te kerkoj shum nuk te kerkoj kujtime por vetem 1 puthje e 100 perqafime.
36. Ulem dhe mendoj eshkronja i kujtoj kur ato i bashkoi emrin e formoj.
37. Dua te jem gjak te kaloj neper materiet e tua te shkoj ne zemren tende dhe te shoh qka ndjen per mua.
38. Nje keshille:ki kujdes nje kerkes:mos ndrysho nje deshire:mos me harro nje genjeshter:nuk te dua nje e vertet:me mungon perjete.
39. E dua nje lule e dua nje kujtim e dua nje puthje sipas qefit tim.
40. 100 lote ne syte e mi 100deshira qe jeta nuk mi plosoj 100 lutje ja beja zotit vetem ty te takoj.
41. Vala 900 personi qe keni kerkuar eshte ne ju i dashuruar nese i telefononi ju lutem i tregoni qe edhe ju e dashuroni.
42. Ste du me letra ste du me rrena por te du nga shpirti dhe zemra.
43. Hape zemren dhe vajto hape dritaren dhe shiqo hape letren dhe lexo te kam ne zemer mos harro.
44. I hidhur eshte duhani e hidhur eshte rakia por ma e hidhur eshte ndarja nga dashnia.
45. Puthjet me te embla ti mi ke dhuruar jeten ty ta fala kur me the te dua.
46. Nese ke nje zemer ndaje bashk me mua nese ke nje fjal me thuaj te dua.
47. I qoj duart lart ne qiell ti per mua je si diell por e lumtur prap nuk jam se ty afer nuk te kam.
48. Me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim me the TI AMO mu duk mashtrim me the ICH LIEBE DICH syte mi qorove me the TE DUA jeten ma gezove.
49. Diku te lumi ishin dy zemra njera ish e jotja tjetra e jemja.
50. Ti i dashur shum simpatik e syte e tu si oqeani Atlantik.
51. Bilbile ne deg sa bukur kendon ja puthsha buzet atij qe e lexon.
52. Ne jete me kryesorja eshte dashuria por eshte nje dashuri qe te jep jete e kjo eshte dashuria e vertet.
53. Sa bukur qesh sa bukur shikon te du per bes aq sa nuk beson.
54. 20%te du 40%te adhuroj 60%te shikoj 80%per ty mendoj 90%per ty u kalla 100%me ty u talla.
55. Dy zemra jemi nje shpirte e kemime mir te vdes se pa ty te mbes.
56. Si dy lule ne saksi ashtu dukemi une e ti.
57. Ti peshk ne fund te detit une zog ne hapesir nuk po me ze gjumi pa te then naten e mir .
58. Zemra e mashkullit eshte si hotel sdi kush hin e kush del .
59. Mos ju beso djemeve qe veshin patika sidomos atyr qe jane simpatika.
60. Prej asaj dite qe jem taku veq per ty jom tu mendu.
te du pa mas te du pa dallim te du ma shum se shpirtin tim.
61. Zemra e femnes eshte si gur kush hin sdel me kurr
uji ftoht qaji nxet ste harroj kurr per jet.
62. Ne oret e mesimit rri e mendoj kur mesusja spjegon me behet monoton se zemra ime vetem ty te do.
63. Sjam poete e as shkrimtare por jome nje vajze 10 vjeqare .
64. Nese me do thirrem ne emer nese me tradhton te raft pika ne zemer.
65. Femrat pa takim si vetura pa benzin femrat pa puthje si telefoni pa mbushje.
66. Nje fjal e embel ne zemer me ka mbet kur me the TE DUA ste harroj perjete.
67. Nese je i vetmuar nese je ne mendime pyte zemren tende a e do zemren time.
68. Kemisha e re gjaketa e vjeter lamtumir i dahur e kam gjqt nje tjeter.
69. Mos e prek ate lule se me falen brigjet po merre zemren time qe per ty po digjet.
70. Pa ty smund te rri pa ty jeta me behet hi pa ty varri sme pranon pa ty jeta me kalon.
71. Sava dhe dubani formojne nje lum a e din i dashur se te dua shum.
72. Sa her te shikoj te dua me teper sepse dashuria jon nuk shprehetne leter.
73. Sa ka mali dushk e fleta aq e lumtur te shkoft jeta.
74. Anija lundron nese me harron ky kujtim te perkujton.
75. Lule e bukur lule plot arom por lulja me e bukur eshte dashuria jon.
76. Te dua te dua pa ty sdo te vdes me yjet e nates ty te pershendes.
77. Kujto eren e malit kujto eren e let kujto zemren time qe te do perjete.
78. Te dua te dua per ty do te vdes po ti a me do mua pergjigjjen po e pres.
79. Ne gjum kur rash ne enderr te pash ku u ngrita e bertita.
80. E du nje djal me syte e zi emrin smund tja them edhe pse e di.
81. Nese dikush te pyet a e do dike te lutem me kujto e thuaj aske.
82. Une dardh ti ananas une zhade ti llukas.
83. Mbylli syte e qaj me zemer dhe lexo ket poezi temen une te shkruaj ti lexo shterngo veten dhe duro keta lot qe po pikojne sate dua te tregojne.
84. Nje diell ne nxe nje shi na lag dua te puth zemren po ti je shum larg.
85. Nje zemer nje shigjet nje dashuri e vertet.
86. Puthje puthje pa mbarim ne shkoll ska kuptim.
87. Nata eshte skene yjet speklaktor une e ti autor.
88. 2+3=5nese eshte nevoja per ty do te vdes.
89. Dashuria e par mi ka mbyll syte spo mund tia filloj dashurise se dyte.
90. Nese me do thuaje te verteten e jo sot me mua e neser me tjeteren.
91. Sa nate e bukur sa nate e qete me kujtohesh ne ora 12.
92. Lapsi me fleta fletorja me vija ketu merr pjese vetem dashuria.
93. Kjo jet pa ty nuk ka vler per mua me kupto shpirte vetem ty te dua jo nuk eshte vjershe e as poezi por buron nga shpirti qe te do vetem ty.
94. Ne fund te detit degjove nje ze lamtumir zeshkane nuk te dua me.
95. I love you-anglisht ti amo-italisht te quero-spanjollisht te dua seriozisht.
96. Livadhi me lule zemra fisnike te dua e dashur se je simpatike.
97. Te dua sa jeten ndoshta edhe me shum taman sa lumenjet qe skan fun askun.
98.Molla hahet dardha piqet dashuria per ty nuk me hiqet.
99. Naten e mir gjumin e embel kon ta don zemra e pafsh me enderr.
100. Kur ne te jemi bashk kjo dite do te vjen qe zemra ime pran tendes te flej.
101. Ne takinin e par digjem si zjarr ne takimin e dyte e du si syte ne takimin e trete e du per jete ne takimin e kater ni puthje me hater.
102. Shamija e kuqe shiponja e zeze ti princ une princesh.
103. Kissing kissing ilove you veq per ty jom tu mendu.
104. Pse sme degjove pse sme pranove pse me lendove nese sme dashurove.
105. Nese dashuria do ti kisht dy emra une do isha shpirti e ti zemra.
106. Kur peshqit kan me harru me nutu e zogjt me flutur dije i dashur se me nuk te du.
107. Pranoje nje puthje me gjithe deshire si pershendetje per naten e mir se deri kur te takohemi une mund te vde e puthja ime per kujtim te mbes.
108. Mos i beso askujt mos e urrej veten por me beso mua qe per ty e jap jeten.
109. Nuk jam amerikane te them ilove you por jam shqiptere te them te du.
110. Ne lumin e qete lundronte nje flet aty shkruante te du perjet.

1. Shqipnojen ne Flamur Me Knaqsi e Shikoj Ndihna krenar Qe Kosoven ne ket Bot e Reprezentoj

2. Me Kujshin Tem Shum Mir e Kom Qu Qe As Vdekja Sna Ka Nda Per At Arsyje Edhe e Kom VrAa

3. Asgje e vecante, gjithcka procedon normalisht,EMRI Ksajde Me Juve Lun Bisht

4. Imagjino te paimagjinueshmen... Beso te pabesueshmen... Here I am, Come and Get Some


5. Rrini Larg Meje Mos Mu Ofroni Mos Me Ngacmoni Kuptoni.. Emrin Tim Harroni Se Thjesht Nuk Po Me Interesoni

6. Sod jam mire pershembull neser trippI krejt m'drrohet Kenaqesine qe e pata dje qaty per qaty breH harrohet

7. Intelektual apo njeri qe vlon,jam ni Lan qe krejt i perballon,jam njer qe 5 minuta t'shikon, mendimet si liber ti lexon

8. Ma thej krejt pasha Zotin,per kerkon nuk po ma nin njeri qe ka vullnet e shprese,gjithqka mun arrin

9. S'ke Ide Qysh Te Kisha N'gre.. Te Kisha Kap E Te Kisha Rre.. Te Kisha Kap Per Floke E Te Kisha Shtri Ter Toke..

10. Veq 1 Fjal T'ma Kishe Than, Kam Pas Zemren Me Ta Dhan, Tash Le Te Digjet Zemra Prush, Qka Ta Ban Vetja Sta Ban Kush....

11. e'do gabim Eshte PSIM - e'do psim Eshte MSIM

12. Jeta eshte e mire po dite me shfrytezu po s'dite me e drejtu ngulesh me 1 hu
13. Ai qe e Run Veten, Ai e Gjen Shpetimin, Ai qe nuk run veten e Gjen Shkaterrimin

14. Une edhe pse vdes ,une prap jetoj....Per islam gjithqka flijoj

15. Deri sa ne vazhdojm me (Emri i GRUPIT) krejt i perballojm deri sa her luftojm fitojm 5000 Giga herc Shepjtesia me e te cilen Na Sulmojm

16.S'po nalna flas po t'pengoj PLAS t'vjen inati qe kam talent e ti s'ki,po t'vjen inati qe jam krenar per venin tem

17. Rrugt e Jetes Nuk Kishin Perfundim Kthena me Vite Pas Ku Deshira Kish Ralizim

18. Spo ju shkon , hiq spo jav donnnn Secili Shokin evet po e kundershton

19. Une Jom Qai i **Mi NoNeS qe Luj Hore n'Maje t'GjiLpoNeS,i Graj KerriT me Gishta t'KoMes vEq Per iNaTi t'NjoNeS

20. S'po Di Me Ja Nis, S'po Di Me Ja Fillu, S'po Di Qysh Me U Shpreh, Se Sa Shum Te Du....

21. Aspak smun i kuptoj qeto femra,ju vjen ma mir mi thirr zemra,se sa n'emra qka me bo, me rrena keq jan msu po duhet mi PerVlu

22. Ndoshta jam brutal,po s'jam kanibal,besom vlla m'ka mbet nji pik moral edhe pse cdo fundjav dal,edhe pse do njerz i coj ne mal

23. S'po Di Me Ja Nis, S'po Di Me Ja Fillu, S'po Di Qysh Me U Shpreh, Se Sa Shum Te Du....
24. Pak pa vdek shpirti i ka dal masi vdiq i tha dy fjal rametlija hala gjall

25. Veq kadal kadale neper male ti em nale per pun financiale un ja nisa me experimentale fatale banale jo normale t'lash pa minerale

26. Ne Ate Mal me Rrypa Rrypa,her te Hypa e Her Te Zhdrypa

27.Ne thejm Veq Rekorda Me Fjal SHum te Forta,na shkojm Kut Te Kemi Qef shkojm hiq pa Pasaporta,Se Jem krejt (Emri i GRUPIT) Patriota

28. Une per Ty Jam Vetem Loder Ty ta Bej Fushen Koder Ti ke pare Po ske Kultur qysh e ke lyp qashtu edhe je nGul .

29. Sa here qe hy te lopt plehin per me qit, me kujtohet era jote kur te pash te paren dite

30. Une S`kom Asi Zemre T`musht plot Me Njolla - Une E Kom Zemren T`bardh Sikur Bora

31. Shfrytzoje jeten sa ski kriz se jeta ska repriz

32.Me mir i varfur,zemer PATRIOT Se sa i pasur,e zemer IDIOT
33. MoJ E MIRA SI KUR HANA VEQ PER TY TAXI U BANA

34. I Embel Dhe I But Ne Goj Kur E Fut I Bardh A I Zi Nuk Ka Rendesi Ti Fort E Shtrengon Me Gjuh E Rrotullon Sakezin Kur E Kafshon

35. As Nuk Te Perkulem As Nuk Ta Puthi Doren Edhe Pse Ti Je Mbreteresh Un Ta Mbaj Kuroren

36. Rrokullisu Rreth Pemes Gjeje Djalin E Zemres Mos E Gjej Te Bukur Se Te Tradhton Gjeje Simpatik Dhe Qe Te Dashuron

37. Me Don Te Dua Me Adhuron Te Adhuroj Me Tradhton Te Vras Me Nje Puthje Ne Mesazh

38. Ndale Hapin Vajz Se Nuk Esht Lezet Jeta Sesht Nje Dit Jeta Sesht Nje Vjet E Nuk E Di Se Qfar Te Pret

39. Oj Ti Qik Ne Internet Lumja Ti Me Kond Po Flet Me Nje Djal Qe Per Asgje Ne Ket Jet Nuk I Kerset

40. Ska Lule Pa Zambak Ska Zemer Pa Gjak Ska Dimer Pa Stuhi Ska Rini Pa Dushuri

41. Me Sy Te Shiqova Me Zemer Te Dashurova Ne Enderr Te Enderrova Ne Internet Te Takova

42. E Kam Shkollen Orex Per Sex E Kom Me Index Me Te Shti Ne Dor Te Kafshoj Si Keks

43. Puthjen Sta Fali Perendesh Te Jesh Nga Dy Buzet Prush Duhet Ta Rrembesh

44. Qikat E Kan Nje Dhurat E Ruajn Per Nje Koh Te Gjat Kur Tju Vjen Momenti E Humbin Per Nje Nat

45. Bylbyli Ne Deg Sa Bukur Kendon Ja Puthsha Dy Buzet Asaj Qe E Lexo

46. GjAmIJa EsHt VeNd Ku FaLeT PlEqErIjA NdErSa ShKoLlA Ku DaShuRoHeT RiNiJa

47. PrAnOj NjE FaKt Qe ZeMrEn Ma Ke ThY Po A Je Ti QaJo KlLoShArIc Qe Po I MsHoN SoD MuRiT Me KrY

48. Ku Je Ti Qe NuK Po Te ShOh Qka Ke VeShUr Qe NuK Po Te NjOh EmRiN TiM NgA ZeMrA E HoQe PeR Se GjAlLi FlAk Me Doxhe

49. Pa PaSuR IdE LeTrA NuK ShKrUhEt Pa PaSuR NdJeNjA Te DuA NuK ThUhEt

50. DaShUrIjA JoN RrOt E MeRcEdEsIt Ti PuThShA Dy BuZt Ne MaJe Te JeZeRcIt

51. E BoNa ZeMrEn GuR U BoNa BuRr Te ThEm Te VeRtEtEn StE HaRrOj KuRr

52. As DeTi As OqEaNi As TiGrI As LuAni KrEjT BoTa Ne MeNdImE SeMuNd Te Me NdAjN NgA XeMlA ImE

53. NeSe Ke KuPtUaR Qa EsHtE E VeRtEtA SuNdOn MbI Te GjItHa LoQkI DhE JeTa

54. 55% me pelqen 66% kisha dal me ty77% isha bashku me ty88 % isha feju me ty 99%isha martu me ty100% ec bre baju kush ta rras ty

55. Nese Medashuron Me Zemer Tregom Nese Sdon Nuk tu Bona Monoton

56. Dashuria Rinore Esht Bote Bimore Detyre e Pazgjidhur Si Rrenja Katrore

57. KuRr StE KaM DaShT KuRr StA KoM RrAs Me Ty KoM KaLu VeQ NjErEn Me E PlAs

58. Un NuK JoM DaShNoR Me AkSiOnE Te ShKuRtA Un JoM PoEt Qe Te MbUsHi Me FjAl Te UrTa

59. Nuk Jom I Bukur As Simpatik Por mjafton E Dashur Te Jem BesniK

60. SiKuR AnIjA Qe LuNdRoN SiKuR PeShKu Qe NoToN NeSe Me Do LeTeR Me DeRgO

61. SiKuR QiElLi I KaLtErT SiKuR DeTi BlU FoRmOhEt FjAlA e I LoVe YoUe

62. TE DUA NE EMER TE DUA NE ZEMER NA KOFT PER HAJR UN E TI ME NJE MBIEMER

63. Uji del nga Toka, krypa del nga Deti shkrujum i - e dashur se s'bohet kiameti

64. S.P.S.SHKO N'RRS ME TABLLA K-S

65. VEQ TRIPIN E KE BESOM BONE DEFINICJON QFAR DJALI JOM NKOFSH QASI CARICE HARROM NESE SMUNDESH RESPEKTOM

66. QANTA ESHT PER LIBRA E JO PER BOMBONA QIKAT E SODIT E MBAJN PER KONDOMA

67. NESE ME DO MUA DHE NUK KI DURIM SHIQO FOTOGRAFIN TIME PER MALL DHE KUJTIM

68. UJI I LUMIT SHKON VAL VAL DASHURIN TON ASKUSH NUK MUNDET ME NAJ NDAL

69. ME GEZIM DHE VULLNET ZEMRA IME DY TRI FJAL TI FLET EJA O I DASHUR SE TY TE DUA PER JET

70. EJA I DASHUR NE KRAHERORIN TIM TE ME PERGEDHELESH DHE TE ME VESH NE DISPONIM

71. PER TY E DASHUR NUK ME DHIMBSET JETA SEPSE TY TE DUA ME FJAL TE VERTETA

72. PER JET NUK TE HARROJ NGA ZEMRA NUK MUND TE LARGOJ TI JE ZEMRA IME QE TE DASHUROJ

73. KA EDHE SHUM GJERA QE SMUND TI TREGOJ TI JE ZEMRA IME QE TE DASHUROJ

74. KETO DY ZEMRA KAN LINDUR NE VETMI PRANDAJ DESHIROJN TE QOJN DASHURI

75. MOS E KQYR SHIKIMIN POR RUAJE KUJTIMIN DY ZEMRA I VIZATOVA DY PIKA LOT I LOTOVA KET LETER E PERFUNDOVA

76. JETA ESHT LUM VDEKJA ESHT SHKRUM SHOQERIA ESHT IDEALE DASHURIA ESHT KRISTALE

77. VAJZERIA QENDRON PAK KESHTU KA THAN PERENDIA SE KUR TE BOHET NJERIU PLAK NUK I KA HIJE DASHURIA.

78. ME E REND SE TOKA ME I NXEHT SE DIELLI ME I LET SE HIJA ESHT DASHURIA


79. SA DIT E BUKUR SA NAT E QET JU SHKRUAN I DASHURI(a) QE NUK JU HARRON PER JET.

80. SIKUR NGJYRA TE MUNGONTE DO TA PREJA GISHTIN TIM E PREJ GJUKUT QE DO TE PIKONTE DO TA SHKRUAJA NJE KUJTIM.

81. GURI THEHET DHE COPTOHET DRURI DIGJET DEH SHKRUMOHET DASHURIA PER JET NUK HARROHET. >- Nese ndihesh e vetmuar, dhe nese mendon per mua, atehere cingerrohe telefonin
sigurisht se do teme degjon!
>
>- Te dua vetem ty, shpresoj se me beson, kur do te kem afer atehere do ta
kupton.
>
>- Me lot lotohem, me vuajtje lendohem, me puthje qetesohem, me dashuri
sherohem!
>
>- Edhe nese ne fund te botes shkon, zemra ime prap ty zemer te kerkon!
>
>- Asgje seshte e perjetshme, vetem dashuria jone eshte e pavdekshme!
>
>- Nese e gjithe bota perpiqen nga ti te me largojne, dije se gabojne!
>
>- Aty ku dashuria eshte fu*** jeta eshte kenaqesi!
>
>- Kur te dua me te vertete setremben nga askush ne jete!
>
>- Kur ta degjoj zerin ndiej lehtesi, kur te kam afer te shfaqi dashuri!
>
>- Kudo qe jam, kudo qe shkoj vetem ty zemer kurre ste harroj!
>
>- Nese femren mire e dashuron, ajo kurre sdo te harron!
>
>- Asgje ne kete bote sedeshiroj, dua vetem ty te te posedoj!
>
>- Nese sdashuron ne rini, do te pendohesh ne pleqeri!
>
>- Asgje sebehet me dhune,meqe me pelqeni ju dua shume!
>
>- Ne mes te dashurise sone te vertete, nuk lejoj te nderhyje nje i trete!
>
>- Te dergoj puthje, dhe nje perqafim, edhe pse je larg ti oh shpirti im!
>
>- Te dua sepse je e vlefshme, efektive dhe shpresoj se pergjigja do te jete e
drejte, e arsyeshme dhe pozitive!
>
>- Veq nje puthje per fillim, ta dhurove me qellim, per kujtim oh shpirti im!
>
>- Fitorja me e madhe ne jete, eshte te fitosh zemren e dikujt qe e don me te
vertete!
>
>- Aq me shpesh qe te rikujtoj, me afer zemres te afroj!
>
>- Sido qe te ndodhe me dashurine tone, une te dua ty njehere e pergjithmmone!
>
>- Nese te gjitha i humbi ne jete, te kam ty, ti vlen sa krejt!
>
>- Lotet e dashurise, jane shenje e pandarshmerise.
>
>- Ti je e imja, qe te kam dashur shume, te dua edhe tash, te dua gjithnje, te
dua deri ne fund!
>
>- Gjithnje ta kam thene,po ta them edhe sot, se per mua je me e rendesishmja ne
kete bote!
>
>- Po te sillet edhe toke edhe qieli ne nje drejtim, si ti zemer semund te gjej
zevendesim!
>
>- Shpeshhere ne pune nuk shkova, erdha tek ti e te takova!
>
>- Dashuria vleresohet, aty ku shijohet!
>
>- Pas puthjeve dhe ledhatimeve, ne dashuri rendin e ka edhe marredhenia intime!
>
>- Ne dashuri kam vendosshmeri, vetem vdekja mund te me ndaje nga ti!
>
>- Pse je kaq e bukur, dhe kaq madheshtore, me shpirtin e embel, sjpirtin ti ma
more!
>
>- Lufta ime ne dashuri, do te zgjat deri ne pa kufi!
>
>- Sa shume qe te dua, martohu me mua!
>
>- Ti po e veren se sa shume te dua, por ndonjehere mendo edhe ne mua!
>
>- Prane gojes puthjet fillojne, prane trupit dashuria vazhdon!
>
>- Le te digjem, le te tretem, vetem pa ty te mos mbetem!
>
>- Takimet e dashurise jane si ndeshje sporive, ndonjehere ka rezultat e
ndonjehere jo!
>
>- Aty ku synon te dashurosh, ngulkembe te mos deshtosh!
>
>- Kush nuk din qka eshte dashuria e harron edhe perendia!
>
>- Me e kendshme eshte puthja ne dashuri, se sa marredhenia intime ne dashuri!
>
>- Le ta dije i madhi zot, se vetem ty te dashuroj ne kete bote!
>
>- Pa aktivitete seka shoqeri, pa puthje seka dashuri!
>
>- Qe nga ai qast qe une ty te kam pa, per mua ne jete me ska!
>
>- Dashurine time ndaj teje, te forte dhe me mall, do ta mbaj pergjithmone te
gjalle!
>
>- Kurre sdo ta harroj ate nate, trup mbi trup te ngjitur mbi shtrat!
>
>- Femrat kur planifikojne te dalin ne qytet te bejne dashuri, nuk marrin leje
ne shtepi!
>
>- Dashuria e drejte dhurohet, nuk blihet por perfitohet!
>
>- Une mjaft bera per ty, ti mjaft bere per mu, nese ndosh diqka ashtu eshte
percaktu!
>
>- Nuk eshte turpesi, nese vuan per dashuri!
>
>- Shpirti im! Ne telefon po me frikeson, ne takime po me befason!
>
>- Nese edhe njeqind dashuri do ti shijoj, une do te vij pas teje se me shpirt
te dshuroj!
>
>- Oh dashnorja ime e vyeshme, te kam dashur gjithnje, do te dua ne vazhdimesi,
do te dua edhe ne nuseri!
>
>- Ike e u largove, dhe me the diten e mire, por prape u interesove e me pyete a
je mire!
>
>- Kush sakrifikon ne dashuri eshte person me cilesi!
>
>- Te duash dmth ta ndash jeten tende me dikend tjeter!
>
>- Nese e mban kete mesazh me don, nese e fshin me deshiron, nese me thirr me
thuaj te dua, nese sema cingron semundsh pa mua, nese ma cingron vetem mua me
don!
>
>- Une motor, ti biciklete, prej dashnise se madhe kemi dal ne gazete!
>
>- E kam nje deshire, o sa eshte e thjeshte me jetu me ty tjeter skisha deshte!
>
>- Kur isha gjithmone kam menduar se kur te ritem si te jem i dashuruar!
>
>- Hajde oj e dashur te shkojme ne livadh, te bejme puthje seks origjinal!
>
>- Me pas ca te holla, me ble ni trakete, me pa dashnoren e ka rama me fjete!
>
>- 1000 i shoh, 100 i dashuroj, 10 i prezentoj, 1 e dashuroj!
>
>- Kush sakrifikon ne dashuri eshte person me cilesi!
>
>- Seksi eshte forca me e madhe ne historine e dashurise!
.


Un jam qajo qe shpirtin ta ncieri, bani te zuri sheri, kuku ti i mjeri, as mjeki sun tsheron,
nkoft se ti gabon. Ruje ma mir veten se ta humba jeten. MOs u shty me mu, se smundesh me fitu.Edhe boten te ma falin une prap do te vuaj, kur e di se dora jote mban unaz te huaj....


Ec ec mos u pendo, zemra ime ty prap te don, skur te vdes do te isha krenare dhe te them
lamtumir bot tradhtare...

mos rri shum ne mendime se ta kam fal ty zemren time!te kam than mos qaj me lot se ty te dua mas
shumti ne ket bot...


U semura nga zemra dhe duhet te beja nje operacion te veshtire vetem pas shume kohe munda te dal
nga spitali dhe te shkoja tek dashuria ime e vetme! Hyra ne shtepine e tij. Pash ne te gjitha dhomat
por nuk e gjeta ne asnje vend...hyra ne dhomen e tij dhe mbi komodine gjeta nje bilete ne te cilen
shkruhej: JAM I GEZUAR QE ZEMRA IME ESHTE BRENDA TEJE!


Kurr mos te qesht zemra nese e don tjetren! Syt kurr mos tu qelshin nese e shikon tjetren!
Tu thafshin buzet nese e puth tjetren! Te zaft gjuha nese i thu tjetres " Te DUAIch schlisse die augen und treum von tir und stell mir vor tu ligst neben mir ich spere dich
du sperst mich und sage ganz leise ich will nur dich.


Ne mesin e nates ne terrin e zi un rri i zgjuar dhe mendoj per ty sikur te isha rreze hane do
te hyja ne dhomen tende vetem ta dish se sa te dua zdo te jetosh as nje or pa mua.


Te dua te pres paty zdua te vdes me yjet e nates ty te pershendesatje te ni lum ku ka lule shum
kur te jesh ne gjum vi dhe te puthi un.

Vala 900 personin qe e kerkoni ka kcy pi ballkoni,jeta juka merzit ka ra prej katit te dyt,kamen
eka thy ne gips eka shti.Para sete vdes qoma ni sms..


Ti edin se tkam dasht dhe besen ta dhash,por nga atri babes une ty te lash,sa veshtir qenka 1 vjet
me kalu,me deshir te nenes nje tjeter me EMARTU...Mos llogaritni n`mu, une as tabelen e shumzimit nuk e di.

Jeta me gruan, u bo si jeta n`AMERIK. Me to jeton, por nganjehere ki qejf me gjuajt naje guri ne anen tjeter.

Ju tregojsha, qe kjo nuk ka me na qu kerrka. Qe tash, erdhem!

Me pas dite, eka kam me deklaru per gazet, kurre nuk kisha fole.

Kam mendu qe jetojme si gjoja. Mandej ne "Discowery chanel" e pash nji film per gjojen ne Zvicer.

Me i zgjidh problemet me bujqesi ne Kosove, duhet vetem token me shit.

Sot e kam hanger krejt torten e motres. Sonte me siguri kam me hanger dajak.

Une e rruaj mjekren se m`pengon dhe gruaja i rruan kembet se m`pengon.

Hajt qe po flejne n`Kuvend, por kane nise edhe jerm me fole.
Nese e mban kete sms e di se me dashuron nese e fshin e di se me don,nese ma kthen me adhuron.


Nese sme do tu prisht telefoni,kur t'dalsh n'udhkryq t'shkelt kamioni.ka t'kthehesh te shpia t'vraft perendija.


Dashuria eshte det, gjithkush mund te zhytet, por ai qe s'din tenotoj, mund edhe te mbytet!


- Dashuri, nje emer, emer qe te there ne zemer qe kur permendet emri i saj lotet rrjedhin e vuajtja seka skaj.- eka te shkruaj kur sekam as fjale, nuk kam as zemer, se te gjitha ti kam fale!

- Lulet nuk mi pranove, tani me ke zemeruar, kete gjest do ta kuptoje se dashurine time ke refuzuar!

- Bie te fle, tek ti mendoj, ne enderrat e gjumit ty te shikoj,
zgjohem ne mengjes ty te imagjinoj, per tere jeten ty te dashuroje.

- Do desha te isha nje pike loti qe te lindja ne syte e tu, te jetoja ne faqet e tua dhe te vdisja mbi buzet e tua.


- Mos loto nese shkoj e s'kthehem. Mos me pyet si jam, kur e ndien si ndiehem.

- Mos me pyet si jetoj kur me ke lene vete, mos kerko falje nga zemra qe nje here e vret.

- Mos trokit me ne dern time, se ajo eshte mbyll, se ne zemren qe e theve kurr seke per te hyre.

- Mos me thuaj, se me ke dashuruar, tash eshte vone, shume vone per tu penduar.

- Mos me pyet per ato easte qe dikur me mua kalove, mos loto per fatin tone qe ti vete e shkaterrove!!!


- Kur nje ze i lenduar do qe te tregoje dieka, degjoje me vemendje se per ty shume dashuri ka!!


Deshiroje te shof me sy e te mos digjem mall per ty, vetem ta dish se sa te dua sedo jetoje as nje ore pa mua!


- Isha duke pi qaj ne ty kesh duke mendu,mu derdh qaji nga gota per pak kesh tu pervelu.

- Kujto eren e malit ,kujto eren e lehte, kujto zemren time qe te don per jete!

- Kur jam ne mendimete tekam pran zemres sime kur rruges heci, shkoj, vee per ty mendoj!


- Mos e merr ate lule qe ta falin brigjet po merre zemren time qe ajo per ty digjet.


Oh po po, e imja do te jesh,duart e mija kane me t'zhvesh...,
oh po po,une vee nje gje e di, te gjithe do t'na kene lakmi.

- Pa ty hena nuk ka drite,pa ty djelli nuk rrezit,pa ty jeta ime nuk ka kuptim se ty te dua ,
vee ty shpirti im !

- Puthja! Dy here hyra sot ne dush, dy here dola i thare. Puthjen qe me le ne gushe nuk desha uji te ma marre!!

- Puthjet me te embla ti mi ke dhuru jeten ty ta fala kur me the: Te du!

- Qe nga hera e pare kur une ty te shikova, nga ato momenente une ne ty u dashurova !


- Shiu rrjedh nga qielli,uji nga deti, me dhuro nje puthje se nuk behet kiameti !

- Te dua pa mase te dua pa mbarim te dua me shume se sa shpirtin tim.

- Te dua ,te dua per ty do te vdes por ti a me don muae Pergjigje po te pres!

- Te dua me shpirt ,te dua me zemer deshiroje te kemi te njejtin mbiemer.

- Te dua si vete veten nuk genjej ne dashuri, pergjithnje te jesh e imja dhe e vetmja lumturi!!


- Ketu jam dhe po pres qe pran meje te ulesh. Eja dhe zbukuroje dashurine, beje si nje kuror lulesh!


- Pse kjo Zemra ime kerkon dashuri prej tejee Te lutem kthehu perseri dhe rri pergjithmon pran meje!


- Dy zogje jemi nje shpirt e kemi,me vjen shume keq e dashur qe afer sejemi.


- Dashuri ,dashuri, nuk thuhet kote se fillon me puthje dhe mbaron me lote!


- Ne kete nate te qete pran dritares qendroje,shiqoje yjet ne qiell dhe per ty mendoje.

- Ne lule me ere putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nene ftua.


- Puthjet me te embla ti mi ke dhurua, jeten ty ta fala kur me the te dua.

- Sa e embel eshte jeta, sa e embel eshte rinija por me e embla qenka dashurija !


>> >>60 sekonda ne minut mendoj per ty/ 60 minuta ne ore jam me ty/\ 7 dit ne jav merzitem per ty/\ 365 dite ne vite te dua vetem ty


>> >>me fal qe te desha me fal qe te dua
>> >>gjithmone ke per te mbetur dicka me vlere per mua


>> >>O zot me beso dy zemera i bashko dy lule mos i thaj dy te dashur mos i ndaj


>> >> Sa Buker qesh Sa buker Shiqon te dua per bes, sa qe nuk beson qka met shkru e qka met then Kur zemra ime veq ty te don


>> >>Thon Se Dashuria E Par Nuk Harrohet Por Mua As Qe Me Kujtohet


>> >>Mos e lejo veten ne moshen rinore nje budallic e rruges te quaj dashnor...


>> >>Tuli Far Lavire Sot Don me ta Shkatrru Jeten,se nuk ka Jet Per Veti e Ty T'ban me Vra Veten


>> >> -prishtina vend turistik ferizaji vend simpatik gjilani vend i rinis PRIZRENI vend i dashuris


>> >>kur buzet e tua bashkohen me te mijat ather e kupton qka esht dashurija


>> >>Un tasier e ti disket dashurija jon
>>"WINDOWS"98


>> >>Nese dashurija te dukete urrejtje ruaje per vet nese dashurie te duket plumb ruaje per fund


-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi


As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime. 1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.


Per netet e erreta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".

e-(eee)-e ee eea eeeee e-(eee)-e


Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.


-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty


Jeta eshte enderr"REALIZOJE" Jeta eshte enigm"ZBULOJE" Jeta eshte roman"LEXOJE" E till eshte Jeta JETOJEEEE!


nata eshte e erret dhe e ftoht te kerkoj se gjej dot me ty lidhen shum kujtime ku je fshe pigjamja ime.


kimi oj kimi formulat spo ti di qe dy vjet ne klas zemren ma ki plas.


nina nona neper mal e kom djalin sa ni kal nina nona neper grop qiken e kom sa ni lop nina nona ne feder 100%ki me u bo peder.


Ec more shpejt se te iken delet oooo njeri.


Ma ka lon gjyshi amanet mi nguc qikat ne internet.


Ma ka lon gjyshi amanet mi nguc qikat ne internet.


ndahet klasa ne dy pjes gjysa kalon gjysa met per vjesht ndalu pak me u mendu intervencat qysh mi qu.


blllok per kullerica dillit per budallica onlain vetem per caricaaaaaaaaaaaa


sa ma shum qe po I njo nejrzt aq me shum po I du kafshtjom si dilli jom si han si shpat kaspin em ka bo nana


qysh ka thon aj i moqmi spo di spo di


skom nika makn vjedhe


lazdreka mami qika ebabit motra dikujt femra e sa kujt


nje dit shtator tha profsori dashuri po qoni msimi pe lshoni


drandofili fleta fleta qysh e elypa femnen qashtu e gjeta


kur te pash ty i rash tafiks me kry


Dije mire qa po te them se ti je nafaka jem ski shanca me me lshu pa mum marr per gruuuuuu*


Face si Ari Syt si Zjarri me nje shikim krejt te kalli!!!


Un s'te Dua, dhe s'ta Rrasi! Kur te Dua, Zemren te Plasi.


Te Dua aq shume qe tere naten rri pa gjume


U qfar seni luni pak prej veni hajde punoni najsen a pe shini se veq po neniPe ja nisi 3 2 1 kadaldale n'gjak kom me t'hi kom me tu bo si raki pa mue me nejt shanc nuk ki


Zemra jem shpirti jem kur po t'shoh kryt po m'dhem


Hacker jam hacker i thom vetit une jam qaj qe ja nxon venin mbretit


 

 

New nick Anglisht

                                     Anglisht per Dashurin ! 

 

im deaf in one eye, blind in one ear, i like to drink my cigarettes and smoke my beer ]
[ im deaf in one eye, blind in one ear, i like to drink my cigarettes and smoke my beer ]
[ who here is all for sex night and daye i am ]
[ --------->~~IN LIFE THERE R NO MISTAKES ONLY HAPPY LITTLE BOO BOOS~~<---------- ]
[ sex is like snow, u never know how many inches you'll get or how long its gonna last! ]
[ {"I eeve eee, eee eeeeeee I eeve eee, I weeee eeeeee heve eee hete ]V[e eee teeeg eee the teeth thee eeee ]V[e eee teeeg eee eeee."} ]
[ {"Netheeg ee the weeee ee ]V[eee eeegeee thee eeeeeee egeeeeeee eee eeeeeeeeeeeee eteeeeete."} ]
[ ee.eeeeGeMme e eheeee 2 ehew ee e N e eheeee 2 Ne ee e Jeet e tRe e N deeee NeThee e weeT de 4 eee`e.ee ]
[ ("---[ ]V[ I k e e|e I e e v e e e e e ]---") [ *TeUeH Me* *TeAeE Me* *eO]V[E Oe BeBY * eLeAeE Me*] ]
[ Live Everday As If It Were Your Last ]
[ e.-~*'eee'*~-.ee-eIf You Can't Amaze People With Your Intelligence.... Confuse Them With Your Bullshit!e-ee.-~*'eee'*~-.e ]
[ ~eCendee Testes Geed But Meh Kesses ere Betteh!!!e~ ]
[ xeee.xU Want Me U better Respect ME,U Don't Respect Me Guess Who Wont Get MExeee.x ]
[ ,.-~*'eee'*e~-.e-( Daddy's little girl, but not the girl that daddy knew, daddy never had a clue ) -,.-~*'eee'*e~-.e ]
[ Sex Is Bad, Sex Is Sin, Sins Are Forgotten, So Stick It In!!! ]
[ e cue meke e meekee eut ee u, but e eHd e tke ell ee ce^ ]
[ ee e hee e eece lek eeee eee eue me eeeeetee ]
[ What Did One Whore Say To The Other Whoree...Who Fucking Cares.. ]
[ iF uR nIcE, u cAn CaLL CaLL mE sWeEtY. IF uR sWeEt U cAn cAlL mE hUnNy. If Ur HoT u CaN cAlL mE 2niTe. ]
[ WhAt U sEe Is WhAt U gEt So MaKe Ur MoVe.... U wOnT rEgReT!!!! ]
[ I WaSNt kIsSiN HiM...I WaS jUs TeLLiN HiZ LiPz A SEcReT.... ]
[ SiNgLe...sExY....FrEe 2 fLiRt ...WaNnAbE miNe... ]
[ i DuNnO iF I lYk Ya...i DuNnO If I cArE...aLl i No Is daT uR rEaLlY HoT...n iTs hArd nOt 2 sTaRe..... ]
[ Ur So SxXy....YoUr sOO FlY WeN iM wId U I cUd tOuCh dA sKy....!!! ]
[ eeeee leee, eegee heee, e ell ee e eeee heeele eeZ ]
[ *A GoOd gUrL Is hArD tO FiNd ...... A bAd gUrL iS hArd To ReSiSt* ]
[ RoSe'S aRe ReD vIoLeTs ArE blUe thE SuN iS HOt.... N sO R u ]
[ .....ReAl EyEZ....ReAlizE.....ReAl LiEs..... ]
[ BaBy BoI u sTaY ON mA MiNd...FeEL mA FANTAsY.... ]
[ Im SmArt...CuTe...SeXi...N IM WaITiN 2 b fOwNd... ]
[ e eee eeeeKLe....e eee eheee...eeet geve ee....eeeeL ee (v)eee.... ]
[ i DoNt cHaSe DeM....i juS RePLaCe DeM...... ]
[ ehekee (v)a eeeeee....(v)eveeg (v)e heee (v)ekee e eeeL e Leek ee Leee eet ee eee geL eeeee e Lek eez.... ]
[ i havent sleep since i have woke up...And found my whole life was a lie ]
[ [ We r Quitters and we r sober] ]
[ {cUtE} _ {LiL} _ {cRaZy} _ {AuZZiE} _ {AnjEwL} ]
[ (Last Christmas I wrapped it up and sent it,With a note sayin' "I love you", I meant it! ( ]
[ U think U know...but girl you dont...youve no idea.. ]
[ Camelesbian- mine n gen's word ]
[ I'm a bitch i got class you mess wif me i'll kick ur ass so all of you hoes who think your cool i'll beat your ass coz bitches rule!! ]
[ It's better to regret the things you do than to regret the things you didn't do ]
[ BoreD of being BoreD ]
[ ive got a very powerfull tounge if u get my drift............ likky likky likky ]
[ :> I'm smiling because you have finally driven me insane! :> ]
[ Rawr! O.o Rawr! ]
[ Alcohol makes me love you! ]
[ I always fuck the fucking fuckers before the fucking fuckers fuck me, so fuck you! ]
[ may i never miss and rainbow or a sunset because im looking down ]
[ e ..:: ( your name) ::.. e ]
[ i didnt believe in reincarnation in my last life, why should i in this onee ]
[ its not my fault i am sexy its my mum she made me ]
[ -Do YOU really care about your appearancee Or do u want OTHERS to care about ite- ]
[ Why is the rain purplee ]
[ Ya go with a girl to get away from boys and they act like that anyway! ]
[ Ya go with a girl to get away from boys and they act like that anyway! ]
[ Today the piano better fall out of the sky and onto my head! ]
[ Hi I'm Linda and may i take your order! ]
[ Old people make me smile! ]
[ I'V FOUND JESUS!!!! He was beind the fridge all along!! ]
[ Dont piss me off im running out of places to hide the bodies!! ]
[ one by one the penguins steal my sanity!! ]
[ -[A girls best friends are her legs, but even best friends have to part]- ]
[ work the word n play the play ]
[ i didnt say it was ur fault... i just sed i was goin 2 blame it on u!! ]
[ It Takes Fuck to Know A Fuck so Who the Fuck are Youee ]
[ Jesus loves you, everybody else thinks you're a eeee. ]
[ Jesus is coming!, Look busy ]
[ Hippopotomonstrosesquippedaliophobia -- the fear of long words. ]
[ Anything is possible, Except for skiing through a revolving door ]
[ Rock is dead - Long live paper and scissors. ]
[ A good joke is better than a kick in the groin, but then again, so are most other things. ]
[ Two Words Guys Hate... Don't & Stop Unless you Put Em Together! ]
[ "]["rUST ONCE! NOT AGAIN ]
[ eeey GIRL IS FINDING A eeey e0Y ]
[ eI want to sleep tight in the arms of DEATHe ]
[ Don't like ite..Megabite me. ]
[ eiG_eaey_GurL ]
[ (e`e._.e[ (ur name ere ) ]e._.eee) ]
[ (*)If i take a (*) away from the sky 4 every time thought of you the sky wud b empty( ]
[ every1 is entitled to a bit of privilage but ur crampin my style ]
[ u say kool, u say bitch, i say ]
[ ..Nt h8 mE CaUsE u h8 mE h8 Me cAuSe u aInT Me::.. ]
[ "Don't knock masturbation, it's sex with someone you love." ]
[ Depression is like a wave, it pulls you down, till eventually you give in...and drown ]
[ Everywhere is within walking distance if you have the time ]
[ I'm not smiling at you, I'm just trying not to laugh. ]
[ e nEvEr e wAnTeDe To Be e DiFFeReNt e I jUsTe wAnTeD eTo Be e mE e ]
[ I'm not lazy, I'm just happy doing nothing. ]
[ Everytime I see ur face. I wish I was in outer space ]
[ Reality is the only obstacle to happiness! ]
[ Reality is the only obstacle to happiness! ]
[ Yesterday it worked, today it doesnt. Microsoft Windows is like that. ]
[ -=You better excercise caution and be ready to run - Like a scared punk from a smoking gun=- ]
[ Born 2 XLR-8 ]
[ If I want your opinion, I will rattle your cage. ]
[ (#)SuNsHinE(#)\'n'(*)StArS(*) ]
[ ==HellRaiser== ]
[ He who laughs last thinks slowest. ]
[ Beauty is in the eye of the beer holder. ]
[ Working is for people who don't know how to fish. ]
[ Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossiblee ]
[ [Large and in charge] ]
[ -={Rule Breaker}=- ]
[ Don't you think that reading nicknames is a waste of timee ]